Udržateľnosť

Udržateľnosť v spoločnosti AS-Motor

Ako jeden z popredných výrobcov profesionálnych kosačiek sa spoločnosť AS-Motor zaviazala k trvalej udržateľnosti. Naše robustné kosačky sú vyrobené tak, aby vydržali po celý život – spoločnosť AS-Motor prijíma étos opravovania namiesto výmeny s väčšinou náhradných dielov na 30 a viac rokov. Naše odhodlanie ku kvalite sa premieta nielen do spokojnosti prevádzkovateľa, ale aj do menšieho množstva spotrebiteľského odpadu.

Spoločensky angažovaný

AS-Motor je rodinný podnik už takmer 60 rokov a je založený na základoch našej miestnej komunity. V spolupráci s organizáciou Samariterstiftung Fränkische Werkstätten Obersontheim (Samaritan Foundation – Franconian Workshops, Obersontheim) integrovala spoločnosť AS-Motor postihnutých do našej pracovnej sily od roku 2012. V posledných rokoch AS-Motor najal a integroval niekoľko sýrskych utečencov na výrobné a inžinierske pozície.

Recyklovateľný a šetrný k zdrojom

Spoločnosť AS-Motor je vyrobená z viac ako 99% recyklovateľných oceľových a kovových častí a vyvíja a vyrába svoje zariadenia spôsobom, ktorý je šetrný k zdrojom. Medzi ďalšie úvahy týkajúce sa návrhu patrí vylúčenie nadbytočných častí, plasty, pokiaľ to nie je nevyhnutné, a ľahká konštrukcia, ktorá poskytuje efektívny výkon.

Certifikovaní regionálni dodávatelia

Zasvätenie sa do dlhej životnosti našich strojov sa začína výberom materiálov od spoločnosti AS-Motor, ktoré zodpovedajú najprísnejším normám kvality. 70% našich súčiastok obstarávame od certifikovaných regionálnych dodávateľov, ktorých výhodou sú krátke dodacie cesty. AS-Motor je certifikovaný v súlade s predpismi ISO, DPLF a ANSI.

Inovatívna efektívnosť

AS-Motor je 100% vyrobený v Nemecku. Vysoká vertikálna integrácia a moderné princípy montáže, ako napríklad štíhle riadenie, sú nasadené v cielených a efektívnych výrobných metódach, ktoré minimalizujú plytvanie. Pri plánovaní a vývoji našich nových produktov sa naďalej riadi udržateľnosť. Výskum sa zameriava na motory s nízkym a bez emisií a tiež na autonómne jednotky pre kosenie vysokej trávy.