SHERPA ADVENTURE

Limitovaná edícia - neobmedzený výkon na vysokej tráve

Na oslavu nášho 60. výročia sme sa rozhodli ponúknuť náš úspešný model AS 940 Sherpa 4WD v limitovanej edícii „Sherpa Adventure“ pre verných fanúšikov našej značky. Sherpa dokonale a symbolicky kombinuje vlastnosti robustnosti, spoľahlivosti a výkonu. To garantujeme s plnou 5-ročnou zárukou na každé jedno Sherpa Adventure.

Je to už 60 rokov, čo náš zakladateľ Alfred Schefenacker dostal „geniálny“ nápad v pravom slova zmysle. V tom čase bola kosenie vysokej trávy ešte stále manuálna práca, čistá a tvrdá. To bolo obzvlášť náročné v kopcovitých vinárskych oblastiach, ako napríklad v jeho rodnej oblasti neďaleko Stuttgartu. „Musíme vymyslieť stroj na kosenie vysokej trávy na strmých svahoch“ – to bol jeho cieľ. V roku 1959 sa zrodila prvá dvojtaktná kosačka na trávu, prvý „Allmäher“.

Allmäherova popularita, poháňaná hybnou silou Wirtschaftswunder (ekonomický zázrak), sa rozšírila po celom Nemecku rýchlejšie a s väčším úspechom, než si ktokoľvek mohol myslieť. Tri kolesá a dvojtaktný motor rýchlo stelesňovali kosačku na trávu.

 

In the decades that followed, the Allmäher’s basic concept was consistently further developed by our family business. Larger, stronger and more powerful mowers facilitated mowing work for the user. The first high grass ride-on mowers at the end of the 90s were the logical consequence of this progress. Today in the third generation at AS-Motor and in the future, this goal will not change. Quality combined with innovation remains the driving force of our enterprise.

Modern engineering and new technologies, such as RC units, intelligent drive controls and assistance systems, show us the path for future new developments, however modern engineering and new technologies should never replace our essential values of the past: robustness, reliability and performance. Made in Germany.

LIMITOVANÁ EDÍCIA

Sherpa Adventure vyrábame v exkluzívnej, striktne obmedzenej edícii, ktorá obsahuje iba 60 kusov.

LED SVETLOMETY

18-wattové vysokovýkonné LED svetlomety s neuveriteľným svetelným výkonom, vnútorne vedené káble, robustné hliníkové držiaky.

“PRO” PREPRAVNÁ SKRINKA

Vysoko kvalitný 36-litrový prepravný box, uzamykateľné uzávery chránené proti striekajúcej vode.

 

 

ŠPECIÁLNA ÚPRAVA FARBY

Odolná, olivovozelená prášková farba a matné čierne okraje.

 

ZÁRUKA 60-MESIACOV

Predĺženie záruky na celých 60 mesiacov alebo až 500 prevádzkových hodín.
(Zákonné práva kupujúceho zostávajú bez obmedzenia.)

 

TESNIČ PNEUMATIKY

Nízkotlakové pneumatiky s agresívnym dezénom a z výroby naplnené tesniacim prostriedkom na pneumatiky AS-Motor „Plattfuss-Stop“.

 

Ak máte záujem o Sherpa Adventure, kontaktujte nás!

Ak chcete dostať ponuku na AS 940 Sherpa 4WD Adventure, vyplňte náš kontaktný formulár. Tu môžete prejaviť záujem o tento stroj. Potom vás bude kontaktovať predajca AS-Motor, ktorý má stále model našej špeciálnej edície.

Technické údaje modelu AS 940 Sherpa 4WD Adventure nájdete tu:

Objavte naše tradičné zariadenia Sherpa! Hlavnými výhodami pojazdných kosačiek Sherpa je surfovacia kosačka, systém priečnych nožov, pohodlné sedenie a riadiaca páka jednou rukou.