„Diaľkovo ovládaná kosačka nás presvedčila už počas testovacej jazdy“

Manfred Hopfensitz, Bauhof Woert/BW

„Náš testovací jazdec bol úplne nadšený tým, ako sa Sherpa RC správal na svahu.“

Erwin Bauer, BI-Medien, Vysoká tráva v teste, 10/2016

„Po krátkom zamyslení a ešte väčšom testovaní je náš verdikt jasný: koncept je presvedčivý v celej línii.“

Agrartechnik online, J. Haedicke, 06/2017

KOSAČKA SO SEDIACOU OBSLUHOU S RC  DIAĽKOVÝM OVLÁDANÍM – ČO TO JE ?

Kombinácia manuálneho a diaľkového ovládania v motorovej kolesovej kosačke so sediacou obsluhou je jedinečná. Ako prvé zariadenie tohto druhu spočiatku prekvapilo odborníkov. Dôležitosť tejto inovácie nebola každému okamžite jasná. Koncept ponúka flexibilný a všestranný stroj pre poskytovateľov služieb a nákladovo efektívnu alternatívu k pásovým zariadeniam. Názory a spätnú väzbu nájdete tu.

Viac

DÔKAZ PUDDINGU JE V JEDENÍ – vyskúšajte AS Sherpa RC

Podľa potreby je možné Sherpu RC ovládať z miesta vodiča alebo diaľkovým ovládačom. Má tento mimoriadny koncept zmysel? Kliknite sem pre správy o testoch AS 940 Sherpa 4WD RC.

Viac

PREČ Z NEBEZPEČENSKEJ ZÓNY, VYHNÚŤ SA NEBEZPEČNÝM SITUÁCIÁM A KOSIŤ SVAHY BEZPEČNEJŠIE – S DIAĽKOVÝM OVLÁDANÍM JE TO MOŽNÉ.

Prevrátenie strojov na svahoch je jednou z najnebezpečnejších situácií. Sherpa RC dáva používateľovi možnosť dokonale sa vyhnúť nebezpečným situáciám od samého začiatku. V režime diaľkového ovládania je stroj ovládaný z bezpečnej vzdialenosti. Nie je dôvod riskovať svoje zdravie pri kosení na svahoch, brehoch, priekopách a násypoch.

Viac

NÁKLADOVO ÚČINNÁ ALTERNATÍVA K PÁSOVÝM ZARIADENIAM – VŠESTRANNÁ V POUŽÍVANÍ.

Poskytovatelia služieb musia dobre zvážiť investíciu do strojov. Nová akvizícia musí byť všestranná, musí mať zvládnuteľnú kúpnu cenu a musí byť schopná pokryť náklady aj pri kratších prevádzkových dobách. Cieľom AS 940 Sherpa 4WD RC je splniť tieto požiadavky.

Viac

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE, POHON VŠETKÝCH ŠTYROCH KOLIES, NÍZKE ŤAŽISKO A SURFUJÚCA ŽACIA SKRIŇA – CHYTRÁ KOMBINÁCIA PRE VŠESTRANNÉ APLIKÁCIE.

Každý, kto riadil AS 940 Sherpa 4WD v jeho ručne ovládanej verzii, pozná jeho základné vlastnosti: úžasnú svahovú dostupnosť, maximálnu reznú silu, najvyššie známky za komfort sedenia a jednoduché, intuitívne ovládanie. AS 940 Sherpa 4WD RC s diaľkovým ovládaním otvára používateľovi ešte viac aplikačných možností a robí stroj ešte univerzálnejším.

Viac

KOMFORTNEJŠIE, BEZPEČNEJŠIE A EFEKTÍVNEJŠIE KOSENIE – MYŠLIENKA, KTORÁ STÁLA ZA VÝVOJOM AS 940 SHERPA 4WD RC OD ÚPLNÉHO ZAČIATKU.

V porovnaní s ručne vedenými kosačkami poskytujú kosačky so sediacou obsluhou užívateľovi oveľa vyššiu úroveň komfortu. Vodiča napriek tomu stále sprevádzajú rušivé faktory: vibrácie, hluk, prach, peľ, teplo, nízko visiace vetvy, hmyz a tŕne. Možnosť ovládania stroja rádiovým diaľkovým ovládaním šetrí užívateľa od najnepríjemnejších okamihov. Kosiť budete pohodlnejšie, bezpečnejšie a efektívnejšie.

Viac

PRVÝ STROJ PREDÁVA OBCHODNÍK, DRUHÝ PREDÁVA JEHO SERVIS – V tom je VEĽKÁ PRAVDA!

Trvalo udržateľné výrobky, ktoré si na trhu dlho zachovajú svoj význam, si vyžadujú funkčný popredajný servis pre údržbu, opravy a bezpečný prísun náhradných dielov. Vďaka komplexnej sieti predajcov a špeciálne vyškolenému servisnému personálu uspokojujeme tieto požiadavky.

Viac