AS-Motor ponúka riešenia pre športové zariadenia a golfové ihriská

AS-Motor poskytuje profesionálne nástroje na efektívnu údržbu atletických zariadení a golfových ihrísk.

Či už sa jedná o správu zelených plôch okolo športových štadiónov, parkovísk, násypov a hrádzí golfových ihrísk, alebo poskytovanie dokonalých výsledkov mulčovania na samotných ihriskách a golfových ihriskách, AS-Motor ponúka rôzne možnosti profesionálnej údržby športových zariadení.

Príklady použitia

Športové zariadenia

Vďaka rôznym terénom a oblastiam použitia vyžadujú športové zariadenia profesionálnu údržbu zelene. 2-taktné kosačky AS-Motor sú ideálne vhodné pre šikmé násypy, ako aj pre vysokú trávu v okrajových oblastiach. Zariadenia na mechanické odstraňovanie buriny od spoločnosti AS-Motor ponúkajú riešenie neobsahujúce chemikálie na údržbu parkovísk, chodníkov a spevnených plôch pri športových zariadeniach.

Hrádze a jazerá na golfových ihriskách

Hrádze často tvoria tri štvrtiny celkovej plochy golfového ihriska. Tieto oblasti musia byť udržiavané, aby sa zabránilo prenikaniu krovín, a zároveň sa musia chrániť pôvodné prekážky, ako sú kríky a stromy. Ručne vedené kosačky AS-Motor poskytujú presnosť a rezný výkon pri kosení hrádzí, ako aj na nerovnom teréne a na svahoch okolo jazier.

Nasadenie

Okrasné trávniky

Okrasné trávniky v súkromných záhradách aj vo verejných zariadeniach možno udržiavať mulčovaním alebo kosačkami so zberom. Pri mulčovaní zostávajú jemne nasekané odrezky na povrchu ako prírodné hnojivo, zatiaľ čo zberné koše pomáhajú operátorovi pri odoberaní odrezkov na miesto zneškodnenia. Trávniky sa zvyčajne kosia raz týždenne do výšky kosenia 4–5 cm, z maximálnej výšky 15 cm.

Kvetinové lúky

Prírodné prostredie pre včely, kvetinové lúky významne prispievajú k biodiverzite a ochrane nášho ekosystému. Kvetinové lúky môžu pred kvitnutím rýchlo dorásť do výšky 40 cm a mali by sa kosiť 3–4 krát ročne. O starostlivosť o kvetinové lúky sa starajú naše profesionálne kosačky na trávu, mulčovacie kosačky s bočným vyhadzovaním, ako aj Všestranné kosačky a jazdnou riadené kosačky.

Mulčovanie

Mulčovanie je proces, pri ktorom sa trávne odrezky niekoľkokrát nasekajú na jemný mulč, ktorý potom zostane na povrchu ako prírodné hnojivo. Na okrasných trávnikoch sa používajú špeciálne mulčovacie nože s dvojitou rovinou kosenia a kruhovou mulčovacou jednotkou, zatiaľ čo vo vysokej tráve sa primárne používajú systémy s krížovými nožmi alebo cepové kosačky.

Produkty

AS 510 ProClip 4T A

Mulčovacia kosačka pre profesionálnych používateľov

51 cm
4,2/5,7 kW / k
K produktu »
AS 920 Sherpa 2WD

Rýchla a obratná kosačka so sediacou obsluhou s uzávierkou diferenciálu pre mierne stúpanie

90 cm
20,1/27,0 kW / k
K produktu »
AS 1040 YAK 4WD

Silný, robustný a doma v náročnom teréne - AS 1040 Yak 4WD

100 cm
17,2/23,0 kW / k
K produktu »
AS 30 E-WeedHex

Odstráňte burinu mechanicky, s minimálnym hlukom a nízkymi emisiami

35 cm
K produktu »