Inžinieri spoločnosti AS-Motor poskytujú profesionálne terénne riešenia

Profesionálni záhradníci a krajinári veria profesionálnej technológii spoločnosti AS-Motor.

Krajinári a záhradníci sú zodpovední za širokú škálu úloh. Musia navrhovať, stavať a predovšetkým udržiavať zelené plochy svojich zákazníkov, ako sú súkromné záhrady, parky, veľké trávniky obklopujúce verejné budovy, cesty, športové zariadenia a cintoríny. Do hry môže vstúpiť dokonca aj starostlivosť a ochrana stromov. Krajinári musia dodávať prácu najvyššej kvality pri zohľadnení ekonomických hľadísk. Profesionálna technológia spoločnosti AS-Motor ponúka presné riešenia pre rôzne záhradnícke a terénne úpravy.

Aplikácie AS-Motor v oblasti terénnych úprav :

Trávniky verejných budov

Zelené priestory zvyšujú hodnotu budovy a prispievajú k skúsenosti tých, ktorí tam pracujú. Profesionálna kosačka na trávu AS 531 je ideálnym riešením vďaka svojmu pôsobivému výkonu pri každodennom používaní.

Komerčná zeleň

Trávniky okolo komerčných budov zvyšujú prestíž budov a ich profesionálny imidž. Pri pravidelnej starostlivosti o tieto oblasti sa krajinári spoliehajú na profesionálne mulčovacie kosačky spoločnosti AS-Motor.

Zariadenia pre voľný čas

Ručná kosačka na trávu AS 531 so zberným košom je ideálne vhodná pre ihriská, zatiaľ čo profesionálne mulčovacie kosačky AS-Motor poskytujú odborné riešenia pre golfové ihriská a športoviská.

Periférne oblasti

Nie všetky oblasti sa musia kosiť neustále – v určitých oblastiach stačí kosenie raz alebo dvakrát ročne. Mulčovanie tu predstavuje atraktívne riešenie a eliminuje časovo a finančne náročný proces likvidácie pokoseného porastu. Pre ľahké svahy odporúčame profesionálne nožové kosačky AS 65 a AS 73 a cepové kosačky AS 701 a AS 901 AS-Motor. Diaľkovo ovládaná technológia AS 940 Sherpa RC zaručuje efektivitu a bezpečnosť obsluhy na extrémnych svahoch.

Dláždené oblasti

Mechanické odstraňovače buriny AS-Motor sú určené na odstraňovanie buriny z dlažobných kociek a spevnených plôch bez použitia chemikálií. AS 30 a AS 50 WeedHex dosahujú vynikajúce pracovné výsledky pri rešpektovaní životného prostredia a tých, ktorí ho obývajú.

Koste bez stresu s AS!

– Mario Balduzzi (záhradník a záhradný dizajnér z Weil am Rhein)

Nasadenie

Pohon všetkých kolies

Pohon všetkých kolies zaisťuje nielen výkon v stúpaniach nad 30 stupňov, ale aj vysokú úroveň bezpečnosti pri jazde z kopca. Pohon všetkých kolies poskytuje pohon vo vlhkých podmienkach a na nerovnom teréne - aj keď kolesá jednej nápravy už nemajú trakciu.

Kvetinové lúky

Prírodné prostredie pre včely, kvetinové lúky významne prispievajú k biodiverzite a ochrane nášho ekosystému. Kvetinové lúky môžu pred kvitnutím rýchlo dorásť do výšky 40 cm a mali by sa kosiť 3–4 krát ročne. O starostlivosť o kvetinové lúky sa starajú naše profesionálne kosačky na trávu, mulčovacie kosačky s bočným vyhadzovaním, ako aj Všestranné kosačky a jazdnou riadené kosačky.

Diaľkové ovládanie

Diaľkovo ovládané zariadenia umožňujú kosenie extrémnych svahov. Táto technológia tiež umožňuje operátorovi kosiť v bezpečnej vzdialenosti od prachu, ôs, kliešťov a iných nebezpečenstiev.

Svahy

Inžinieri spoločnosti AS-Motor vyrábajú stroje s vysokou svetlou výškou, strmými nájazdovými uhlami, nízkou celkovou hmotnosťou, optimálnym rozložením hmotnosti a nízkym ťažiskom, ktoré umožňujú prácu na svahoch.

Vysoká lúčna tráva

Pretože ku koseniu lúk a sadov a cestnej zelene môže dôjsť iba raz alebo dvakrát ročne, tráva, trvalky a kríky môžu dorásť až do výšky 100 cm. Všestranné kosačky a jazdou riadené kosačky spoločnosti AS-Motor poskytujú v týchto podmienkach vysoký výkon a vynikajúce výsledky mulčovania.

Profesionálna technológia

Počas sezóny kosenia profesionálni operátori často prevádzkujú svoje stroje 5 dní v týždni, 8 hodín denne. Stroje spoločnosti AS-Motor sú neprekonateľné, pokiaľ ide o kvalitu, životnosť a profesionálne pracovné výsledky. Medzi ďalšie výhody patrí nízka hmotnosť, kotviace body a kompaktné prepravné rozmery.

Nerovný terén

Nory, mraveniská, krtince a vodné kanály spôsobujú nerovný terén. Niekoľko strojov AS-Motor má vysokú svetlú výšku, pohon všetkých kolies a uzávierku diferenciálu spolu s príslušnými terénnymi pneumatikami pre nerovný terén.

Okrasné trávniky

Okrasné trávniky v súkromných záhradách aj vo verejných zariadeniach možno udržiavať mulčovaním alebo kosačkami so zberom. Pri mulčovaní zostávajú jemne nasekané odrezky na povrchu ako prírodné hnojivo, zatiaľ čo zberné koše pomáhajú operátorovi pri odoberaní odrezkov na miesto zneškodnenia. Trávniky sa zvyčajne kosia raz týždenne do výšky kosenia 4–5 cm, z maximálnej výšky 15 cm.

Zámkové dlažobné kocky

Vysoká pracovná rýchlosť AS 50 umožňuje efektívne odstraňovanie plevele na veľkých povrchoch, ako sú parkoviská, obchodné oblasti a cesty. Zberné vrece eliminuje potrebu zametania a čistenia povrchu.

Mulčovanie

Mulčovanie je proces, pri ktorom sa trávne odrezky niekoľkokrát nasekajú na jemný mulč, ktorý potom zostane na povrchu ako prírodné hnojivo. Na okrasných trávnikoch sa používajú špeciálne mulčovacie nože s dvojitou rovinou kosenia a kruhovou mulčovacou jednotkou, zatiaľ čo vo vysokej tráve sa primárne používajú systémy s krížovými nožmi alebo cepové kosačky.

Produkty

AS 420 ProClip 4T

Kompaktná kosačka na mulčovanie v stiesnených priestoroch

42 cm
4,2/5,7 kW / k
K produktu »
AS 510 ProClip 2in1 2T A

Dvojtaktná sila na kosenie a mulčovanie

51 cm
4,4/6,0 kW / k
K produktu »
AS 531 2T ES MK B

2-taktná kosačka pre maximálnu bezpečnosť na svahoch

53 cm
4,4/6,0 kW / k
K produktu »
AS 65 4T B&S

Profesionálny Všestranná kosačka poháňaná motorom Briggs & Stratton

65 cm
9,7/13,0 kW / k
K produktu »
AS 701 SM

Cepový mulčovač pre svahy a ťažký terén

70 cm
9,7/13,0 kW / k
K produktu »
AS 900 Enduro

Robustná a spoľahlivá kosačka so sediacou obsluhou do vysokej trávy s bočným vyhadzovaním

90 cm
11,9/16,2 kW / k
K produktu »
AS 915 Sherpa 2WD

Vstúpte do rodiny Sherpa: Ergonomika sa spája s agilnou kosačkou

90 cm
16,4/22,0 kW / k
K produktu »
AS 920 Sherpa 2WD

Rýchla a obratná kosačka so sediacou obsluhou s uzávierkou diferenciálu pre mierne stúpanie

90 cm
20,1/27,0 kW / k
K produktu »
AS 940 Sherpa 4WD XL

Mulčovacia kosačka so sediacou obsluhou na vysokú trávu so stálym pohonom všetkých kolies a väčšou svetlou výškou

90 cm
20,1/27,0 kW / k
K produktu »
AS 1040 YAK 4WD

Silný, robustný a doma v náročnom teréne - AS 1040 Yak 4WD

100 cm
17,2/23,0 kW / k
K produktu »
AS 30 E-WeedHex

Odstráňte burinu mechanicky, s minimálnym hlukom a nízkymi emisiami

35 cm
K produktu »
AS 30 WeedHex 160

Mechanické odstránenie plevele pre profesionálne použitie

35 cm
3,0/4,1 kW / k
K produktu »
AS 50 WeedHex

Profesionálne odstránenie buriny pre veľké pracovné plochy

50 cm
4,1/5,5 kW / k
K produktu »