AS-Motor – rodinná firma

Ako rodinný podnik po 60 rokov sa spoločnosť AS-Motor považuje za súčasť silnej regionálnej kultúry a „skrytého šampióna“ nemeckej strednej triedy. Spoznajte lepšie spoločnosť AS-Motor :

O AS-Motor

Spoločnosť AS-Motor je už 60 rokov kvalitným výrobcom profesionálnych riešení kosenia pre vysokú trávu a svahy. Počnúc vývojom vlastného patentovaného dvojtaktného motora bol AS-Motor na špici odvetvia a dnes je to rodinný podnik tretej generácie, ktorý sa zaviazal k udržateľnej a inkluzívnej budúcnosti. Tu nájdete zaujímavé informácie týkajúce sa histórie a hodnôt našej spoločnosti.

Dozvedieť viac!

 

 

Udržateľnosť

Vyrábané na 90% z ocele a recyklovateľných dielov. Stroje sú známe svojou odolnosťou a spoľahlivosťou. AS Motor vyrába svoje stroje tak, aby vydržali. To znamená menej odpadu pre spotrebiteľov a lepšiu budúcnosť.

Learn more!

Služby

Vyhľadajte svojho kvalifikovaného špecializovaného predajcu AS-Motor, vyhľadajte správny náhradný diel prostredníctvom našej platformy pre náhradné diely alebo sa informujte o emisných limitoch pre spaľovacie motory. Môžete tu tiež zaregistrovať svoje nové zariadenie a získať tak predĺženie záruky.

Find out more!

Globálne

Profesionálni používatelia na celom svete oceňujú naše robustné, výkonné a odolné výrobky. Spolupracujeme s obchodnými partnermi v 35 krajinách, aby sme boli nablízku našim zákazníkom.

Dozvedieť viac!