Spoločnosť AS-Motor ponúka riešenia pre poskytovateľov služieb

Niekoľko strojov AS-Motor poskytuje rezný výkon, vynikajúce výsledky a vysoké pracovné rýchlosti, ktoré poskytovatelia služieb požadujú od svojich profesionálnych nástrojov.

Komerčné terénne úpravy zahŕňajú údržbu súkromných záhrad a okrasných trávnikov až po ochranu zelene. V každom prípade sú mimoriadne dôležité perfektné pracovné výsledky. Spoločnosť AS-Motor poskytuje poskytovateľom služieb profesionálnu technológiu, ktorú potrebujú na dosiahnutie jednotných výsledkov kosenia aj v náročnom teréne. Vysoká kvalita a životnosť našich strojov maximalizuje efektivitu a bezpečnosť obsluhy.

„Šetrím neuveriteľné množstvo času tým, že nemusím zariadenie reštartovať vždy, keď vyprázdňujem zberný vak alebo prechádzam cez záhradnú cestu ... Som spokojný s výsledkom kosenia a zberom AS 531, a to aj vo vlhkej tráve ... Servis AS-Motor je rovnako bezchybný a rýchly ako samotné zariadenie, čo znamená, že moja kosačka je opäť funkčná čo najrýchlejšie. “

– Michael Hiller hovorí o svojej profesionálnej kosačke na trávu AS 531 (majiteľ spoločnosti Apollo Grünpflege v Oppenweileri)

„AS 63 bola úplne pôsobivá. Všetci moji zamestnanci mi povedali: „ Šéfe, toto si musíte kúpiť! “

– Joachim Schäfer (majiteľ spoločnosti Schwarz & Schäfer Agrarservice)

Nasadenie

Profesionálna technológia

Počas sezóny kosenia profesionálni operátori často prevádzkujú svoje stroje 5 dní v týždni, 8 hodín denne. Stroje spoločnosti AS-Motor sú neprekonateľné, pokiaľ ide o kvalitu, životnosť a profesionálne pracovné výsledky. Medzi ďalšie výhody patrí nízka hmotnosť, kotviace body a kompaktné prepravné rozmery.

Okrasné trávniky

Okrasné trávniky v súkromných záhradách aj vo verejných zariadeniach možno udržiavať mulčovaním alebo kosačkami so zberom. Pri mulčovaní zostávajú jemne nasekané odrezky na povrchu ako prírodné hnojivo, zatiaľ čo zberné koše pomáhajú operátorovi pri odoberaní odrezkov na miesto zneškodnenia. Trávniky sa zvyčajne kosia raz týždenne do výšky kosenia 4–5 cm, z maximálnej výšky 15 cm.

Kvetinové lúky

Prírodné prostredie pre včely, kvetinové lúky významne prispievajú k biodiverzite a ochrane nášho ekosystému. Kvetinové lúky môžu pred kvitnutím rýchlo dorásť do výšky 40 cm a mali by sa kosiť 3–4 krát ročne. O starostlivosť o kvetinové lúky sa starajú naše profesionálne kosačky na trávu, mulčovacie kosačky s bočným vyhadzovaním, ako aj Všestranné kosačky a jazdnou riadené kosačky.

Vysoká lúčna tráva

Pretože ku koseniu lúk a sadov a cestnej zelene môže dôjsť iba raz alebo dvakrát ročne, tráva, trvalky a kríky môžu dorásť až do výšky 100 cm. Všestranné kosačky a jazdou riadené kosačky spoločnosti AS-Motor poskytujú v týchto podmienkach vysoký výkon a vynikajúce výsledky mulčovania.

Mulčovanie

Mulčovanie je proces, pri ktorom sa trávne odrezky niekoľkokrát nasekajú na jemný mulč, ktorý potom zostane na povrchu ako prírodné hnojivo. Na okrasných trávnikoch sa používajú špeciálne mulčovacie nože s dvojitou rovinou kosenia a kruhovou mulčovacou jednotkou, zatiaľ čo vo vysokej tráve sa primárne používajú systémy s krížovými nožmi alebo cepové kosačky.

Nerovný terén

Nory, mraveniská, krtince a vodné kanály spôsobujú nerovný terén. Niekoľko strojov AS-Motor má vysokú svetlú výšku, pohon všetkých kolies a uzávierku diferenciálu spolu s príslušnými terénnymi pneumatikami pre nerovný terén.

Svahy

Inžinieri spoločnosti AS-Motor vyrábajú stroje s vysokou svetlou výškou, strmými nájazdovými uhlami, nízkou celkovou hmotnosťou, optimálnym rozložením hmotnosti a nízkym ťažiskom, ktoré umožňujú prácu na svahoch.

Pohon všetkých kolies

Pohon všetkých kolies zaisťuje nielen výkon v stúpaniach nad 30 stupňov, ale aj vysokú úroveň bezpečnosti pri jazde z kopca. Pohon všetkých kolies poskytuje pohon vo vlhkých podmienkach a na nerovnom teréne - aj keď kolesá jednej nápravy už nemajú trakciu.

Diaľkové ovládanie

Diaľkovo ovládané zariadenia umožňujú kosenie extrémnych svahov. Táto technológia tiež umožňuje operátorovi kosiť v bezpečnej vzdialenosti od prachu, ôs, kliešťov a iných nebezpečenstiev.

Produkty

AS 510 ProClip 2in1 2T A

Dvojtaktná sila na kosenie a mulčovanie

51 cm
4,4/6,0 kW / k
K produktu »
AS 531 2T ES MK B

2-taktná kosačka pre maximálnu bezpečnosť na svahoch

53 cm
4,4/6,0 kW / k
K produktu »
AS 53 2T ES 4WD RB

Pohon všetkých kolies a spiatočka pre prudké svahy

53 cm
4,4/6,0 kW / k
K produktu »
AS 62 4T B&S

Výkonná a agilná - AS 62 4T B&S

61 cm
4,1/5,5 kW / k
K produktu »
AS 63 2T ES

Moderná kosačka pre svahy a náročné terény

61 cm
4,4/6,0 kW / k
K produktu »
AS 65 4T B&S

Profesionálny Všestranná kosačka poháňaná motorom Briggs & Stratton

65 cm
9,7/13,0 kW / k
K produktu »
AS 901 SM

Profesionálny cepový mulčovač s vysokou pracovnou rýchlosťou

90 cm
11,9/16,0 kW / k
K produktu »
AS 900 Enduro

Robustná a spoľahlivá kosačka so sediacou obsluhou do vysokej trávy s bočným vyhadzovaním

90 cm
11,9/16,2 kW / k
K produktu »
AS 915 Sherpa 2WD

Vstúpte do rodiny Sherpa: Ergonomika sa spája s agilnou kosačkou

90 cm
16,4/22,0 kW / k
K produktu »
AS 940 Sherpa 4WD

Mulčovacia kosačka so sediacou obsluhou na vysokú trávu s permanentným pohonom všetkých kolies

90 cm
20,1/27,0 kW / k
K produktu »
AS 940 Sherpa 4WD XL

Mulčovacia kosačka so sediacou obsluhou na vysokú trávu so stálym pohonom všetkých kolies a väčšou svetlou výškou

90 cm
20,1/27,0 kW / k
K produktu »
AS 1040 YAK 4WD

Silný, robustný a doma v náročnom teréne - AS 1040 Yak 4WD

100 cm
17,2/23,0 kW / k
K produktu »
AS 30 E-WeedHex

Odstráňte burinu mechanicky, s minimálnym hlukom a nízkymi emisiami

35 cm
K produktu »