AS-Motor ponúka riešenia pre údržbu verejných priestranstiev

AS-Motor poskytuje profesionálnu technológiu pre údržbu vodných nádrží, čistiarní a elektrární, optimalizujúcu účinnosť a bezpečnosť obsluhy.

Vodné elektrárne a elektrárne vyžadujú vysoké štandardy údržby, aby sa maximalizovala účinnosť a zabránilo sa kontaminácii. Pravidelne sa musia udržiavať aj elektrárne obnoviteľnej energie – napríklad bioplyn, voda alebo veterná energia – tiež násypy a priehrady vodných nádrží a retenčných nádrží. Profesionálne stroje spoločnosti AS-Motor vynikajú v týchto úlohách a maximalizujú efektivitu a bezpečnosť obsluhy.

Príklady použitia

Zadržiavacie nádrže a čističky odpadových vôd

Priehrady a hrádze predstavujú najväčšiu výzvu pri údržbe čistiarní odpadových vôd, zadržovacích nádrží a nádrží. Svahy môžu presahovať 40 stupňov, čo predstavuje nebezpečenstvo pre bezpečnosť obsluhy. Spoločnosť AS-Motor však ponúka niekoľko strojov, ktoré sú skonštruované tak, aby fungovali na svahoch, od ručne vedených Všestranných kosačiek po diaľkovo ovládané kosačky pre obzvlášť strmé oblasti.

 

Veterné elektrárne

Veterné turbíny sú často obklopené svahmi a nachádzajú sa v odľahlých oblastiach, čo ich vedie k koseniu iba niekoľkokrát ročne. Robustná technológia kosenia strojov AS-Motor poskytuje optimálne výsledky vo vysokej tráve a nerovnom teréne.

S novým AS 63 2T ES dokážem kompletne pokosiť čističku odpadových vôd asi za jeden deň. S krovinorezom mi to trvalo takmer dvakrát tak dlho. Vďaka dvojitým pneumatikám AS 63 je zariadenie mimoriadne bezpečné na svahu.

– Mario Werthmann (starostlivosť o zelené plochy - čistiareň odpadových vôd Rettersbach)

Nasadenie

Profesionálna technológia

Počas sezóny kosenia profesionálni operátori často prevádzkujú svoje stroje 5 dní v týždni, 8 hodín denne. Stroje spoločnosti AS-Motor sú neprekonateľné, pokiaľ ide o kvalitu, životnosť a profesionálne pracovné výsledky. Medzi ďalšie výhody patrí nízka hmotnosť, kotviace body a kompaktné prepravné rozmery.

Vysoká lúčna tráva

Pretože ku koseniu lúk a sadov a cestnej zelene môže dôjsť iba raz alebo dvakrát ročne, tráva, trvalky a kríky môžu dorásť až do výšky 100 cm. Všestranné kosačky a jazdou riadené kosačky spoločnosti AS-Motor poskytujú v týchto podmienkach vysoký výkon a vynikajúce výsledky mulčovania.

Mulčovanie

Mulčovanie je proces, pri ktorom sa trávne odrezky niekoľkokrát nasekajú na jemný mulč, ktorý potom zostane na povrchu ako prírodné hnojivo. Na okrasných trávnikoch sa používajú špeciálne mulčovacie nože s dvojitou rovinou kosenia a kruhovou mulčovacou jednotkou, zatiaľ čo vo vysokej tráve sa primárne používajú systémy s krížovými nožmi alebo cepové kosačky.

Nerovný terén

Nory, mraveniská, krtince a vodné kanály spôsobujú nerovný terén. Niekoľko strojov AS-Motor má vysokú svetlú výšku, pohon všetkých kolies a uzávierku diferenciálu spolu s príslušnými terénnymi pneumatikami pre nerovný terén.

Svahy

Inžinieri spoločnosti AS-Motor vyrábajú stroje s vysokou svetlou výškou, strmými nájazdovými uhlami, nízkou celkovou hmotnosťou, optimálnym rozložením hmotnosti a nízkym ťažiskom, ktoré umožňujú prácu na svahoch.

Pohon všetkých kolies

Pohon všetkých kolies zaisťuje nielen výkon v stúpaniach nad 30 stupňov, ale aj vysokú úroveň bezpečnosti pri jazde z kopca. Pohon všetkých kolies poskytuje pohon vo vlhkých podmienkach a na nerovnom teréne - aj keď kolesá jednej nápravy už nemajú trakciu.

Diaľkové ovládanie

Diaľkovo ovládané zariadenia umožňujú kosenie extrémnych svahov. Táto technológia tiež umožňuje operátorovi kosiť v bezpečnej vzdialenosti od prachu, ôs, kliešťov a iných nebezpečenstiev.

Zámkové dlažobné kocky

Vysoká pracovná rýchlosť AS 50 umožňuje efektívne odstraňovanie plevele na veľkých povrchoch, ako sú parkoviská, obchodné oblasti a cesty. Zberné vrece eliminuje potrebu zametania a čistenia povrchu.

Produkty

AS 510 ProClip 2in1 4T A

Kosenie alebo mulčovanie? Máte na výber!

51 cm
4,2/5,7 kW / k
K produktu »
AS 53 2T ES 4WD RB

Pohon všetkých kolies a spiatočka pre prudké svahy

53 cm
4,4/6,0 kW / k
K produktu »
AS 65 2T ES

Moderná Všestranná kosačka pre svahy a ťažký terén

65 cm
4,4/6,0 kW / k
K produktu »
AS 901 SM

Profesionálny cepový mulčovač s vysokou pracovnou rýchlosťou

90 cm
11,9/16,0 kW / k
K produktu »
AS 915 Sherpa 2WD

Vstúpte do rodiny Sherpa: Ergonomika sa spája s agilnou kosačkou

90 cm
16,4/22,0 kW / k
K produktu »
AS 940 Sherpa 4WD RC

Prvá kosačka so sediacou obsluhou na svete s diaľkovým ovládaním ponúka ešte väčšiu bezpečnosť a pohodlie v náročnom teréne

90 cm
20,1/27,0 kW / k
K produktu »
AS 1040 YAK 4WD

Silný, robustný a doma v náročnom teréne - AS 1040 Yak 4WD

100 cm
17,2/23,0 kW / k
K produktu »
AS 30 WeedHex 160

Mechanické odstránenie plevele pre profesionálne použitie

35 cm
3,0/4,1 kW / k
K produktu »
AS 50 WeedHex

Profesionálne odstránenie buriny pre veľké pracovné plochy

50 cm
4,1/5,5 kW / k
K produktu »