AS-Motor poskytuje nástroje na starostlivosť a údržbu rekreačných zariadení

Parky, ihriská a kempingy vyžadujú celý rad služieb, ako je profesionálna starostlivosť o trávnik, údržba svahov a odstraňovanie buriny bez chemikálií na spevnených povrchoch.

Rekreačné zariadenia poskytujú priestor na rekreáciu a úľavu od pracovného stresu a iného každodenného stresu a majú predovšetkým zelenú farbu, čo vysvetľuje nemecký výraz „ins Grüne fahren“ (vyraziť tam, kde je zelená).

Príklady použitia

Kempingy

Kvôli svojej blízkosti k atraktívnej krajine sú kempy často navštevované turistami. AS-Motor mulčovacie a profesionálne kosačky na trávu poskytujú účinnú starostlivosť o trávnik, zatiaľ čo kosačky na vysokú trávu sa dajú použiť na okrajových plochách. Odstraňovače buriny udržiavajú spevnené parkovacie plochy a cesty bez buriny bez použitia chemikálií.

Parky voľného času

Rekreačné priestory, ako sú parky, ihriská, ihriská pre minigolf a zábavné parky vyžadujú jednotné a hospodárne riešenie kosenia. Stroje AS-Motor majú výhodu časovej a nákladovej efektívnosti a zároveň poskytujú vynikajúce výsledky kosenia.

Je veľmi dôležité mať pevnú oporu na strelnici. AS 50 nám pomáha udržiavať všetky naše povrchy bez buriny a machu, a teda bezpečné a čisté.

– Jan Fuhrmann (prezident streleckého klubu Hubertus 1990, Schönebeck)

Nasadenie

Okrasné trávniky

Okrasné trávniky v súkromných záhradách aj vo verejných zariadeniach možno udržiavať mulčovaním alebo kosačkami so zberom. Pri mulčovaní zostávajú jemne nasekané odrezky na povrchu ako prírodné hnojivo, zatiaľ čo zberné koše pomáhajú operátorovi pri odoberaní odrezkov na miesto zneškodnenia. Trávniky sa zvyčajne kosia raz týždenne do výšky kosenia 4–5 cm, z maximálnej výšky 15 cm.

Kvetinové lúky

Prírodné prostredie pre včely, kvetinové lúky významne prispievajú k biodiverzite a ochrane nášho ekosystému. Kvetinové lúky môžu pred kvitnutím rýchlo dorásť do výšky 40 cm a mali by sa kosiť 3–4 krát ročne. O starostlivosť o kvetinové lúky sa starajú naše profesionálne kosačky na trávu, mulčovacie kosačky s bočným vyhadzovaním, ako aj Všestranné kosačky a jazdnou riadené kosačky.

Mulčovanie

Mulčovanie je proces, pri ktorom sa trávne odrezky niekoľkokrát nasekajú na jemný mulč, ktorý potom zostane na povrchu ako prírodné hnojivo. Na okrasných trávnikoch sa používajú špeciálne mulčovacie nože s dvojitou rovinou kosenia a kruhovou mulčovacou jednotkou, zatiaľ čo vo vysokej tráve sa primárne používajú systémy s krížovými nožmi alebo cepové kosačky.

Nerovný terén

Nory, mraveniská, krtince a vodné kanály spôsobujú nerovný terén. Niekoľko strojov AS-Motor má vysokú svetlú výšku, pohon všetkých kolies a uzávierku diferenciálu spolu s príslušnými terénnymi pneumatikami pre nerovný terén.

Produkty

AS 510 ProClip 2in1 4T A

Kosenie alebo mulčovanie? Máte na výber!

51 cm
4,2/5,7 kW / k
K produktu »
AS 531 4T MK

Profesionálna kosačka na trávu s dokonalým zberom trávy

53 cm
3,4/4,6 kW / k
K produktu »
AS 21 4T Comfort

Šikovná a pohodlná kosačka s určitými doplnkami

51 cm
4,1/5,5 kW / k
K produktu »
AS 62 4T B&S

Výkonná a agilná - AS 62 4T B&S

61 cm
4,1/5,5 kW / k
K produktu »
AS 800 FreeRider

Kosačka so sediacou obsluhou s uzávierkou diferenciálu pre väčšiu trakciu

80 cm
9,7/13,0 kW / k
K produktu »
AS 30 E-WeedHex

Odstráňte burinu mechanicky, s minimálnym hlukom a nízkymi emisiami

35 cm
K produktu »
AS 30 WeedHex 140

Mechanické odstraňovanie plevele pre súkromných používateľov

35 cm
2,4/3,3 kW / k
K produktu »
AS 50 WeedHex

Profesionálne odstránenie buriny pre veľké pracovné plochy

50 cm
4,1/5,5 kW / k
K produktu »