AS-Motor ponúka riešenia pre údržbu ciest

Prevádzkovatelia údržby ciest veria profesionálnej technológii strojov AS-Motor na prácu na svahoch a nerovnom teréne.

Údržba zelene pri cestách sa často vykonáva iba niekoľkokrát za rok, čo vedie k vysokej tráve a hustému porastu na krajoch a násypoch ciest a diaľnic. Robustné cepové kosačky AS-Motor sú ideálne vhodné na čistenie týchto oblastí; voľne visiace cepy navyše jazdia po skrytých predmetoch a optimalizujú bezpečnosť obsluhy. Na údržbu na extrémnych svahoch ponúkajú Všestranné kosačky a kosačky Sherpa od spoločnosti AS-Motor robustnú reznú silu a pohodlie.

Aplikácie AS-Motor na údržbu ciest :

Údržba ciest

Zeleň pri ceste zlepšuje vizuálne vedenie vodičov i bezpečnosť na ceste. AS-Motor Všestranné kosačky poskytujú výhodu vysokých pracovných výkonov a vynikajúcich výsledkov mulčovania pri údržbe mestských komunikácií, najmä ak sa jedná o vysokú trávu. Ručne vedené AS-Motor poháňané dvojtaktným motorom sú vynikajúcim riešením pre násypy a strmé svahy.

 

Odstránenie buriny na parkovacích plochách

AS-Motor je priekopníkom mechanického odstraňovania buriny už viac ako 15 rokov. AS 50 WeedHex udržiava veľké plochy dláždené dlažbou rýchlo a efektívne. AS 30 WeedHex je ideálne vhodný na nerovný povrch, ako sú obrubníky.

S AS Sherpa RC môžete robiť nielen vynikajúcu prácu, ale je to aj zábava! Prepnutie z manuálneho na diaľkové ovládanie je iba jednoduchým pohybom ruky a je hotovo. A v skutočnosti existujú situácie, keď má manuálna prevádzka väčší zmysel. Ak napríklad musíte kosiť väčšiu plochu, sedením na kosačke ste určite rýchlejší.

– Steffen Rief (zamestnanec údržby - obec Wört)

Nasadenie

Profesionálna technológia

Počas sezóny kosenia profesionálni operátori často prevádzkujú svoje stroje 5 dní v týždni, 8 hodín denne. Stroje spoločnosti AS-Motor sú neprekonateľné, pokiaľ ide o kvalitu, životnosť a profesionálne pracovné výsledky. Medzi ďalšie výhody patrí nízka hmotnosť, kotviace body a kompaktné prepravné rozmery.

Vysoká lúčna tráva

Pretože ku koseniu lúk a sadov a cestnej zelene môže dôjsť iba raz alebo dvakrát ročne, tráva, trvalky a kríky môžu dorásť až do výšky 100 cm. Všestranné kosačky a jazdou riadené kosačky spoločnosti AS-Motor poskytujú v týchto podmienkach vysoký výkon a vynikajúce výsledky mulčovania.

Nerovný terén

Nory, mraveniská, krtince a vodné kanály spôsobujú nerovný terén. Niekoľko strojov AS-Motor má vysokú svetlú výšku, pohon všetkých kolies a uzávierku diferenciálu spolu s príslušnými terénnymi pneumatikami pre nerovný terén.

Svahy

Inžinieri spoločnosti AS-Motor vyrábajú stroje s vysokou svetlou výškou, strmými nájazdovými uhlami, nízkou celkovou hmotnosťou, optimálnym rozložením hmotnosti a nízkym ťažiskom, ktoré umožňujú prácu na svahoch.

Pohon všetkých kolies

Pohon všetkých kolies zaisťuje nielen výkon v stúpaniach nad 30 stupňov, ale aj vysokú úroveň bezpečnosti pri jazde z kopca. Pohon všetkých kolies poskytuje pohon vo vlhkých podmienkach a na nerovnom teréne - aj keď kolesá jednej nápravy už nemajú trakciu.

Diaľkové ovládanie

Diaľkovo ovládané zariadenia umožňujú kosenie extrémnych svahov. Táto technológia tiež umožňuje operátorovi kosiť v bezpečnej vzdialenosti od prachu, ôs, kliešťov a iných nebezpečenstiev.

Produkty

AS 901 SM

Profesionálny cepový mulčovač s vysokou pracovnou rýchlosťou

90 cm
11,9/16,0 kW / k
K produktu »
AS 920 Sherpa 2WD

Rýchla a obratná kosačka so sediacou obsluhou s uzávierkou diferenciálu pre mierne stúpanie

90 cm
20,1/27,0 kW / k
K produktu »
AS 940 Sherpa 4WD RC

Prvá kosačka so sediacou obsluhou na svete s diaľkovým ovládaním ponúka ešte väčšiu bezpečnosť a pohodlie v náročnom teréne

90 cm
20,1/27,0 kW / k
K produktu »
AS 1040 YAK 4WD

Silný, robustný a doma v náročnom teréne - AS 1040 Yak 4WD

100 cm
17,2/23,0 kW / k
K produktu »