AS-Motor ponúka riešenia pre solárne parky

AS-Motor poskytuje ideálne nástroje pre vysokú trávu a ťažko prístupné oblasti pod solárnymi modulmi

Či už ide o trvalo inštalované samostatne stojace zariadenie alebo systém sledovania slnka, solárne parky musia byť správne udržiavané, aby sa dosiahol maximálny výkon. Výhonky krovín a vysoká tráva sa musia odstraňovať efektívne, aby sa udržali nízke prevádzkové náklady. AS-Motor Všestranné kosačky a jazdou riadené Sherpa kosačky efektívne kosia oblasti s vysokým rastom.

Profesionálna starostlivosť o solárne parky

Solárne elektrárne sa často nachádzajú v okrajových oblastiach, ako sú diaľnice alebo železnice, a tak sa kosia iba niekoľkokrát ročne. Robustná technológia kosenia od spoločnosti AS-Motor si okrem nerovností ľahko poradí aj s vysokou trávou a hustým porastom.

 

Pretože často sedíme na svojich kosačkách celé hodiny, veľmi si vážime pohodlie, ktoré ponúka odpruženie sedadla AS 980 ... Naša spoločnosť vyžaduje profesionálne pracovné prostriedky. AS 980 Enduro sa ukázal ako mimoriadne robustný a nikdy nás nesklamal. Okrem toho ponúka vynikajúci komfort v porovnaní s ostatnými sedačkovými kosačkami

– Harald Ernstberger (majiteľ spoločnosti Joe's Forstservice)

Nasadenie

Profesionálna technológia

Počas sezóny kosenia profesionálni operátori často prevádzkujú svoje stroje 5 dní v týždni, 8 hodín denne. Stroje spoločnosti AS-Motor sú neprekonateľné, pokiaľ ide o kvalitu, životnosť a profesionálne pracovné výsledky. Medzi ďalšie výhody patrí nízka hmotnosť, kotviace body a kompaktné prepravné rozmery.

Vysoká lúčna tráva

Pretože ku koseniu lúk a sadov a cestnej zelene môže dôjsť iba raz alebo dvakrát ročne, tráva, trvalky a kríky môžu dorásť až do výšky 100 cm. Všestranné kosačky a jazdou riadené kosačky spoločnosti AS-Motor poskytujú v týchto podmienkach vysoký výkon a vynikajúce výsledky mulčovania.

Nerovný terén

Nory, mraveniská, krtince a vodné kanály spôsobujú nerovný terén. Niekoľko strojov AS-Motor má vysokú svetlú výšku, pohon všetkých kolies a uzávierku diferenciálu spolu s príslušnými terénnymi pneumatikami pre nerovný terén.

Svahy

Inžinieri spoločnosti AS-Motor vyrábajú stroje s vysokou svetlou výškou, strmými nájazdovými uhlami, nízkou celkovou hmotnosťou, optimálnym rozložením hmotnosti a nízkym ťažiskom, ktoré umožňujú prácu na svahoch.

Diaľkové ovládanie

Diaľkovo ovládané zariadenia umožňujú kosenie extrémnych svahov. Táto technológia tiež umožňuje operátorovi kosiť v bezpečnej vzdialenosti od prachu, ôs, kliešťov a iných nebezpečenstiev.

Produkty

AS 920 Sherpa 2WD

Rýchla a obratná kosačka so sediacou obsluhou s uzávierkou diferenciálu pre mierne stúpanie

90 cm
20,1/27,0 kW / k
K produktu »
AS 1040 YAK 4WD

Silný, robustný a doma v náročnom teréne - AS 1040 Yak 4WD

100 cm
17,2/23,0 kW / k
K produktu »