AS-Motor Weed removers

Mechanické odstraňovanie buriny - alternatíva k herbicídom

Odstraňovanie buriny je dôležitou úlohou pre obce, poskytovateľov služieb aj pre majiteľov súkromných domov. Burina vyrastá pozdĺž obrubníkov a medzi medzerami spevnených plôch. Herbicídy sú však škodlivé pre životné prostredie a v niektorých oblastiach sú dokonca zakázané. AS-Motor poskytuje profesionálnu alternatívu k riadeniu nežiaduceho divokého rastu pomocou patentovaného systému kefiek pre dokonalý kontaktný tlak a odstránenie buriny z koreňa. Mechanické odstránenie buriny je praktickou aj ekologickou alternatívou k herbicídom.

Odstráňte burinu aj tak kde sa nedá použiť ťažká technika

Či už na verejných priestranstvách alebo na súkromných pozemkoch, burina sa často objavuje v najťažšie prístupných priestoroch. Mechanické odstraňovače buriny AS-Motor majú nastaviteľné riadidlá pre ľahkú prácu v nasledujúcich oblastiach :

  • pozdĺž okrajov obrubníkov a iných okrajových oblastí
  • pozdĺž stien
  • v škárach a medzi dlaždicami
  • na nerovnom teréne
  • medzi dlažobnými kockami
  • vo vodných odtokoch

Odstráňte burinu počas premávky

AS 50 WeedHex je vybavený bezpečnostnou technológiou, ktorá minimalizuje riziko vymrštenia cudzích predmetov pri práci v blízkosti pohybujúcej sa dopravy alebo zaparkovaných automobilov. Dva rotujúce kefy na trávu sú utesnené vo vnútri uzavretej skrine, zatiaľ čo druhá ochranná chlopňa sa prispôsobí povrchu pôdy a poskytuje dvojitú ochranu pred vyhodením predmetu počas používania.

AS 50 WeedHex je bezpečnostne certifikovaný Nemeckým testovacím a certifikačným centrom pre poľnohospodárstvo a lesné inžinierstvo (DPLF).

Odstráňte burinu na ťažko dostupných miestach

AS 30 WeedHex je ľahký, pohyblivý a všestranný mechanický prostriedok na ničenie buriny s obzvlášť ľahkou manipuláciou. Uhol kefy na burinu možno nastaviť pomocou individuálne výškovo nastaviteľných kolies, čo umožňuje odstránenie buriny v nízkych polohách, ako sú znížené okraje vozoviek, staršie poškodené obrubníky, odtokové kanály a vstupné otvory do šachty.

Znížená rýchlosť kefy iba 600 otáčok za minútu a ochranná plachta umožňujú bezpečnú prácu s minimálnym rizikom vymrštenia kameňa alebo prachu. Zníženie prevodového pomeru motor / kefa viac ako zdvojnásobuje krútiaci moment, čo má za následok výrazne väčšiu silu kefy pre odolnú burinu. Na mramorových a drevených terasách je možné bezpečne pracovať ľahkým tlakom zhora pomocou kefy na citlivé povrchy.

Produkty

AS 30 WeedHex 140

Mechanické odstraňovanie plevele pre súkromných používateľov

35 cm
2,4/3,3 kW / k
K produktu »
AS 50 EWeedHex

Mechanický akumulátorový odstraňovač buriny na povrchy a hrany

50 cm
4,1/5,5 kW / k
K produktu »
AS 30 WeedHex 160

Mechanické odstránenie plevele pre profesionálne použitie

35 cm
3,0/4,1 kW / k
K produktu »
AS 60 EWeedHex

AS 60 E-WeedHex - kefa na burinu pre každú aplikáciu

60 cm
K produktu »
AS 30 E-WeedHex

Odstráňte burinu mechanicky, s minimálnym hlukom a nízkymi emisiami

35 cm
K produktu »
AS 50 WeedHex

Profesionálne odstránenie buriny pre veľké pracovné plochy

50 cm
4,1/5,5 kW / k
K produktu »