Tesniaci prostriedok na pneumatiky AS-Motor: Koste bez defektov

Defekt pneumatiky pri frustrujúcom kosení vedie k strate času. Spoločnosť AS-Motor teraz ponúka riešenie s tesniacim prostriedkom na pneumatiky „Flat-Stop“, ktorý utesňuje defekty skôr, ako si obsluha všimne. Tento ekologicky nezávadný výrobok nemá dátum spotreby a je dodávaný s nemrznúcou a koróznou ochranou.

 

Používanie tesniaceho prostriedku na pneumatiky AS-Motor je celkom jednoduché: Z pneumatiky alebo duše nechajte vyjsť vzduch a naplňte ventil „Flat-Stop“ tesniacim prostriedkom. To je všetko. Výrobok má neobmedzenú dobu použiteľnosti a nelepí sa a nezhlukuje sa. Po naplnení sa kvapalina otáča spolu s pneumatikou. Ak dôjde k prepichnutiu do priemeru 15 milimetrov – od predmetov, ako sú tŕne, konáre alebo nechty – punkcia sa utesní sama. Tlak vzduchu núti milióny kevlarových vlákien suspendovaných v propylénglykole do otvoru a utesňuje prepichnutie v priebehu dvoch až troch otáčok kolesa. Stane sa to tak rýchlo, že nedôjde prakticky k žiadnej strate tlaku, čo vo väčšine prípadov spôsobí, že si obsluha neuvedomí, že došlo k prepichnutiu pneumatiky.

 

Vhodný pre všetky typy pneumatík

Systém „Flat-Stop“ je vhodný pre všetky pneumatiky pre poľnohospodárske a lesné vozidlá, ktoré nepresahujú rýchlosť 80 kilometrov za hodinu. Je najmenej 90% účinný na dezén bezdušových pneumatík a najmenej 75% účinný na rúrkové pneumatiky. Nemrznúca zložka zabraňuje zamrznutiu tmelu pri nízkych teplotách a ochrana proti korózii chráni ráfik.

Výrobok je možné zakúpiť u autorizovaných predajcov vo fľaši s objemom 950 mililitrov – dostatočnou na utesnenie zadnej pneumatiky jazdnej sekačky AS-Motor Sherpa – alebo v 20-litrovom kontajneri. Informácie o tom, koľko musia byť prostriedky na ochranu proti defektu naplnené na jednu pneumatiku, sú uvedené na webovej stránke spoločnosti AS-Motor v časti Výrobky / Príslušenstvo. Vďaka funkcii „Flat-Stop“ sa vyhnite postupnej strate tlaku, plochým pneumatikám a odstávkam v ďalších rokoch.